Ostatnie dwie dekady przepracowaliśmy w sektorze bankowym, gdzie pomagaliśmy Klientom w doborze rozwiązań inwestycyjnych i kredytowych. Niestety kolejne lata pokazały, że nie zawsze interes banku idzie w parze z dobrem Klienta i coraz częściej prowadziliśmy Klientów do kancelarii prawniczych, by walczyć o swoje. Tutaj przyszło kolejne rozczarowanie – prawnicy ochoczo sprawy przyjmowali, ale jakość usług często nie była zgodna z tym, co słyszeliśmy na spotkaniach. Tak poznaliśmy tych prawników, z którymi warto w naszej ocenie pracować.

Kierując się etyką sprzedaży i własnym sumieniem zdecydowaliśmy się zmienić kierunek naszej działalności i stanąć po stronie Klientów, którzy nie dysponują czasem czy specjalistyczną wiedzą jak walczyć z instytucjami finansowymi. Zespół adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w dużych, renomowanych kancelariach, wraz z naszą rzetelnością i dbaniem o relacje z Klientem, pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Razem możemy więcej.

Zakładając Kancelarię RF zależało nam na stworzeniu miejsca, w którym Klient z góry będzie znał wszystkie możliwe scenariusze i koszty tak, aby nic go nie zaskoczyło w toku współpracy. Najwyżej cenimy spokój i bezpieczeństwo naszych Zleceniodawców, więc w umowie zobowiązujemy się do przekazania wszelkich informacji o postępach w sprawie w ciągu 72 godzin!

Na terenie całego kraju pomożemy Państwu we wszystkich sporach i postępowaniach sądowych z zakresu między innymi prawa cywilnego, upadłościowego czy gospodarczego.

Damian Reszka

Współtwórca kancelarii. Wieloletni pracownik Alior i Deutsche Banku, gdzie specjalizował się w produktach kredytowych i inwestycyjnych. Ostatnie lata prowadził działalność ukierunkowaną na rynek nieruchomości współpracując z Klientami, agencjami i deweloperami. Z zamiłowania trener i zawodnik warcabów, w które uczy grać na swoim kanale YouTube.

Kanał Warcaby YouTube

Tomasz Filipowicz

Współzałożyciel spółki. Doświadczenie zdobył pracując w instytucjach finansowych takich jak Citi Handlowy, Millenium, mBank czy Alior. Przez wiele lat zarządzał finansami osobistymi swoich Klientów budując z nimi relacje, które trwają do dzisiaj. Mąż i ojciec dwóch córek. Jego pasją jest fotografia.